• Polska
 • USA
 • Niemcy

Sztuczna Inteligencja

Gwarancja precyzyjnych analiz

 • Inwestuj skutecznie

  Mechanizm opracowany przez naszych specjalistów pozwoli dokładnie przeanalizować każdy aspekt z którym mamy do czynienia grając na giełdzie

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu
 • Najwyższa technologia

  Zdecyduj się, a dzięki najnowocześniejszej technologii otrzymasz najwyższą jakość analiz opartych na technologii sieci neuronowych.

  Precyzyjny mechanizm analizy

  Precyzyjny mechanizm analizy
 • Precyzja i prostota

  Dzięki wysokiej precyzji mechanizmu sztucznej inteligencji, zlecając analizę otrzymasz kompleksowe, a zarazem proste w odczytaniu sprawozdanie.

  Szczegółowy i obrazowy raport

  Szczegółowy i obrazowy raport
 • „Czas to pieniądz”

  Analizy giełdowe wymagają żmudnych, czasochłonnych obliczeń. Dzięki najwyższej technologii analiz oferowanych przez platformę EnzoMind.com zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej
 • Rozpocznij analizowanie już teraz!

  Nie czekaj ani minuty dłużej! Zarejestruj się w serwisie, doładuj swoje konto EnzoMind i rozpocznij analizowanie.

  Zacznij już teraz!

  Zacznij już teraz!

Technologia

Począwszy od lat dziewięćdziesiątych skuteczne inwestowanie wymaga integracji analizy między rynkowej z tradycją analizą techniczną. Analiza pojedynczych rynków musi dziś ustąpić miejsca szerszej perspektywie analitycznej uwzględniającej nieliniowe zależności między różnymi rynkami finansowymi. Sieci neuronowe są świetnym narzędziem do analizy synergistycznej. Można dzięki nim łączyć w analizie dane różnego rodzaju i odnajdywać ukryte schematy oraz złożone relacje między rynkami. Sieci neuronowe wykonują wspaniałą pracę, przetwarzając wielką ilość rynkowych danych.Dane wejściowe:
techniczne, fundamentalne i międzyrynkowe

Wsteczna propagacja błędu
WEJŚCIEWARSTWA UKRYTAWYJŚCIE
Dane wyjściowe:
cena, kierunek lub sygnał


Sieć działająca na zasadzie wstecznej propagacji błędu składa się z warstwy wejściowej, jednej lub kilku warstw ukrytych i warstwy wyjściowej. Warstwa wejściowa składa się z takiej liczby neuronów, która jest równa liczbie (niezależnych) zmiennych wejściowych. Warstwa wyjściowa zawiera po jednym neuronie dla każdej (zależnej) prognozowanej zmiennej wyjściowej. Neurony warstwy ukrytej połączone są zarówno z warstwą wejściową, jak i z wyjściową. Połączenia warstw są na ogół pełne, co znaczy że każdy neuron danej warstwy jest połączony ze wszystkimi neuronami warstwy sąsiadującej. Wartości przypisane każdemu neuronowi warstwy wejściowej są przekazywane do wszystkich neuronów warstwy ukrytej. Tu są mnożone przez odpowiednią wagę, sumowane i przetwarzane przez funkcję przeniesienia w celu otrzymania danych wyjściowych. Dane wyjściowe z pierwszej warstwy ukrytej są przekazywane do kolejnej warstwy ukrytej lub, w sieciach o jednej warstwie ukrytej, do warstwy wyjściowej. Na wyjściu warstwy wyjściowej pojawia się prognoza opracowana przez sieć.