• Polska
 • USA
 • Niemcy

Sztuczna Inteligencja

Gwarancja precyzyjnych analiz

 • Inwestuj skutecznie

  Mechanizm opracowany przez naszych specjalistów pozwoli dokładnie przeanalizować każdy aspekt z którym mamy do czynienia grając na giełdzie

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu
 • Najwyższa technologia

  Zdecyduj się, a dzięki najnowocześniejszej technologii otrzymasz najwyższą jakość analiz opartych na technologii sieci neuronowych.

  Precyzyjny mechanizm analizy

  Precyzyjny mechanizm analizy
 • Precyzja i prostota

  Dzięki wysokiej precyzji mechanizmu sztucznej inteligencji, zlecając analizę otrzymasz kompleksowe, a zarazem proste w odczytaniu sprawozdanie.

  Szczegółowy i obrazowy raport

  Szczegółowy i obrazowy raport
 • „Czas to pieniądz”

  Analizy giełdowe wymagają żmudnych, czasochłonnych obliczeń. Dzięki najwyższej technologii analiz oferowanych przez platformę EnzoMind.com zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej
 • Rozpocznij analizowanie już teraz!

  Nie czekaj ani minuty dłużej! Zarejestruj się w serwisie, doładuj swoje konto EnzoMind i rozpocznij analizowanie.

  Zacznij już teraz!

  Zacznij już teraz!

Jak chronić swój kapitał?

Ochrona swojego kapitału to nie tylko trzymanie pieniędzy na koncie (gdzie nie są do końca chronione), to w dużej mierze inwestowanie. W co w takim razie mamy wkładać pieniądze, aby je chronić? Jednym z najlepszych sposobów jest giełda, wnioskować można to także po tym ile ludzi wybiera tą właśnie drogę. Czy tylko samo bycie na giełdzie wystarczy? Niestety, ale nie. Trzeba mieć odpowiednie narzędzie, które zwiększą Twoją szansę na zysk oraz zmniejszą ryzyko.

Znów z pomocą przychodzi technologia Investment Analytics. Mając ogromną bazę wiedzy, daje ona możliwość przeprowadzenia analiz z uwzględnieniem wielu czynników. Tak jak już wspomnieliśmy wszystko za sprawą głębokiego uczenia maszynowego, dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas, pieniądze, a dostać najlepsze rozwiązanie. Nie wiem czy jesteś świadomy ile godzin w skali ROKU marnujemy np. na oglądanie telewizji - ok. 1500h czy przeglądanie Internetu - ok. 1000h. Czy dalej chcesz konkurować, chociażby czasowo ze sztuczną inteligencją? Mózg ludzki nie jest w stanie analizować, obliczać i brać pod uwagę wszystkich zagrożeń czy możliwości co głębokie nauczanie maszynowe działające praktycznie z prędkością światła. Nie marnuj swojego cennego czasu analizując krok po kroku, ponieważ kiedy Ty skończysz uwzględniać wszystkie możliwe opcje, giełda może być już dawno o kilka kroków do przodu. Chcesz chronić swój kapitał? Technologia Investment Analytics jest naszą odpowiedzią.