• Polska
 • USA
 • Niemcy

Sztuczna Inteligencja

Gwarancja precyzyjnych analiz

 • Inwestuj skutecznie

  Mechanizm opracowany przez naszych specjalistów pozwoli dokładnie przeanalizować każdy aspekt z którym mamy do czynienia grając na giełdzie

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu

  Analiza giełdowa - brakujący element do Twojego sukcesu
 • Najwyższa technologia

  Zdecyduj się, a dzięki najnowocześniejszej technologii otrzymasz najwyższą jakość analiz opartych na technologii sieci neuronowych.

  Precyzyjny mechanizm analizy

  Precyzyjny mechanizm analizy
 • Precyzja i prostota

  Dzięki wysokiej precyzji mechanizmu sztucznej inteligencji, zlecając analizę otrzymasz kompleksowe, a zarazem proste w odczytaniu sprawozdanie.

  Szczegółowy i obrazowy raport

  Szczegółowy i obrazowy raport
 • „Czas to pieniądz”

  Analizy giełdowe wymagają żmudnych, czasochłonnych obliczeń. Dzięki najwyższej technologii analiz oferowanych przez platformę EnzoMind.com zaoszczędzisz swój cenny czas.

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej

  Czas - odgrywa ogromną rolę. My wiemy to najlepiej
 • Rozpocznij analizowanie już teraz!

  Nie czekaj ani minuty dłużej! Zarejestruj się w serwisie, doładuj swoje konto EnzoMind i rozpocznij analizowanie.

  Zacznij już teraz!

  Zacznij już teraz!

Edukacja

Ludzie od lat próbowali znaleźć tzw. „Złoty środek” dotyczący gier giełdowych. Tylu ilu jest graczy giełdowych, tyle też jest systemów ich działań. Człowiek jest tylko człowiekiem i często jego działania są wynikiem emocji. Statystyki ukazują, że 95% graczy traci zainwestowane pieniądze. Głównymi powodami tego są:

 • brak spójnej strategii finansowej dywersyfikującej ryzyko
 • podejmowanie działania w oparciu o emocjonalne decyzje
 • podejmowanie decyzji w oparciu o błędnie wykonaną analizę techniczną

To człowiek zawsze podejmuje ostateczną decyzje, w co zainwestuje swój kapitał. Stworzenie kompleksowej analizy wymaga od zainteresowanego bardzo dużego nakładu czasowego. Oprócz pochłaniania czasu dobre zestawienie wymaga dobrej znajomości rynku finansowego. Nie da się uzyskać dobrego efektu, wyłącznie patrząc w przeszłość, gdyż ona nie zawsze daje nam dobrą prognozę. Sztuką każdego analityka giełdowego jest, tak jak jasnowidz przewidywać przyszłość. Różnica jest taka, że jasnowidz opiera się na swoich wizjach, a analityk używa kalkulatora, umiejętności logicznego myślenia, kosztem czasu. Ręczne analizy giełdowe są bardzo kosztowne i jednocześnie nie dają gwarancji zysków. Istnieją jednak mechanizmy, które mogą znacznie ułatwić inwestorom analizę giełdową, także pod względem finansowym. Technologia Investment Analitics opiera się o system sztucznej inteligencji wykorzystanej w tzw. sieciach neuronowych czyli strukturach matematycznych, w których algorytmy ułożone są w sposób podobny do struktur układu nerwowego w mózgu. Co to wszystko oznacza? Algorytm analizuje wprowadzone do bazy dane i rozpatruje wszystkie możliwości, wynajduje błędy, a następnie je koryguje i wystawia nam ostateczny rezultat. Zupełnie jak ludzki mózg, który analizuje wiele wytycznych, a na końcu wybiera najlepszą dla niego opcję. Jednak działanie sztucznej inteligencji jest pozbawione ludzkich emocji, a oparte jedynie na profesjonalnych obliczeniach i analizie. Mechanizm zawarty na portalu umożliwia Państwu analizę wielu walorów giełdowych, w które potencjalnie, mają Państwo chęć zainwestować. Taka możliwość daje szersze pole do działania i umożliwia szczegółowe zbadanie rynku. W wyniku kompleksowej analizy, system wygeneruje wykres wraz ze szczegółowym raportem, który może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie akcji danego waloru. Możemy porównać to do ludzkiego wzroku. Kiedy zasłonimy jedno oko widzimy tylko okrojony obraz, ale zawsze możemy otworzyć drugie oko, które ukarze nam cały obraz, czyli jak w przypadku równoległego spojrzenia na większą ilość analizowanych walorów.